2018-2019 Sonbahar-Kış Modası

2018-2019 Sonbahar-Kış Modası

2018-2019 Sonbahar-Kış trendlerinde #metoo hareketinin etkisini görmek mümkün. Bu sezon katı bir tavır sergileyen ve bunu göstermekten çekinmeyen kadınlar, vahşi desenlere, derilere ve ipeklere bürünüyor. Buyrun birlikte inceleyelim bu güçlü tasarımları…

1-Vahşi Doğa

Vahşi hayvan figürleri bu sezona damga vuracak. Leopar, kaplan ve zebra... vahşi çizgiler ve lekeler, podyumlarda güç ve bağımsızlık ilan etti. Bu kış baskılar gerçekten çok vahşi! 

Tom Ford

2- Logo Çılgınlığı

Markalar, logolarını her geçen gün daha da büyütüyor. Kocaman logolara alıştık, biz alıştıkça logolar daha da büyüdü. Kemerler ve çantalardan sonra kazaklara, bluzlara işlenmeye başladı. 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında dikkat çekici logolarla modayı yakalayın, markaya bağlılığınızı gösterin...

Tommy Hilfiger

3- Uzay Çağı

2000’lerin başında hızla hayatımıza giren metalik renkler geri dönüyor! Uzay çağı kaldığı yerden devam ediyor. Metalik renkler ve grileri bu yıl bolca göreceğiz. Bilim kurgu sahnelerinden fırlamış görünümler 2050'lerden sesleniyor. 

Balmain-Off White

4- Karışık İpek Dokular

İpek kumaşlar, bu sezon abartısız ve yalın kimliğinden sıyrılıp, biraz retro, biraz da karışık bir hale geliyor. Fransız ipekleri tek parça elbiselerle de bütünleşiyor. 

Richard Quinn 

5- Pileler

Pileli etekler yavaş yavaş kaybolmaya başladı diye düşünürken 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında yeniden karşımıza çıktı. 70’lerden kalma pililer iyi ki de kaybolmadı değil mi... 

Balenciaga-Sportmax

6- Deri 

Bu sezon ipek ve kadifeye sonbahar podyumlarından gelen en yeni rakip: Deri Tasarımlar. Genellikle dış giyim parçası olarak görmeye alışık olduğumuz deri, bu sefer elbise formunda karşımıza çıkıyor. Deri elbiseler ile asil bir duruşa sahip olabilirsiniz... 

Alexander McQueen

7- Üst Üste Giyinin

Soğuk günlerde kat kat giyinmeyi bir sanata dönüştürmeye hazır olun! 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda bu trend, her şeyin önünde. Kıyafetlerinizin üzerine ya da altına ekleyeceğiniz bu katlar, serin havalarda üşümemenizi kolaylaştırmanın yanı sıra cool görünmenizi de sağlayacak. İki ceketle boyut kazanan görünümler, hem ısıyı hem de stilinizi ikiye katlıyor.

Calvin Klein

8- Tüvit

Tüvitin son sezonlarda adım adım gardırobumuza girişini izledik. Hatta 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonuna damga vuracak trendler arasında çoktan yerini aldı bile.

Matty Bovan

9- Pelerinler 

Genellikler film ve tiyatro sahnelerinden aşina olduğumuz pelerinler, kış aylarında gardırobunuzun ihtiyaç duyduğu dış giyimi, şık bir şekilde karşılıyor. Güçlü kadın hareketinin moda trendlerine bir diğer yansıması pelerinler. Kendinizi bir süper kahraman, bir kraliçe, bir peri masalı kahramanı gibi hissettirecek pelerinlere dolabınızda yer açın.

Isabel Marant

10- 70'lerin Toprak Tonları

70'lerin kahverengi tonları bu sezon geri dönüş yapan trendlerden bir tanesi . Kestane rengi, bej, çikolata, kiremit rengi... Her birini yeni sezonda bolca göreceğiz. Fakat merak etmeyin oldukça yeni ve fresh formlar bizi bekliyor.

Rochas

 

 

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ