2019-2020 Sonbahar/Kış Sokak Stili - Kopenhag  Moda Haftası

2019-2020 Sonbahar/Kış Sokak Stili - Kopenhag Moda Haftası

Kopenhag sokak modasını incelediğimizde, rahatlık ve konforun ön planda olduğunu görüyoruz. Kopenhag’da hava kaç derece olursa olsun nüfusun neredeyse yarısı ulaşımını bisikletle sağlıyor. Bu yüzden sokak modası fotoğraflarında çok fazla topuklu ayakkabıya rastlamıyoruz. Danimarkalı modaseverler, sezon trendleriyle yakından ilgileniyor ancak sadece pratik ve rahatlığa yönelik olanları kendilerine uyarlıyorlar. Ayrıca kışın soğuk hava sebebiyle Kopenhag’lıların katkat giyinme konusunda oldukça başarılı olduklarını görüyoruz.

Fotoğraflar: Getty Images Turkey

 

YORUMLAR

  • KORNET ADA19-02-2019 10:35:10

    Kopenhagen sokak modasını incelediğimizde, rahatlık ve konforun ön planda olduğunu görüyoruz.Bu yüzden sokak modası fotoğraflarında çok fazla topuklu ayakkabıya rastlamıyoruz diyerek neredeyse tüm fotoğraflarda topuklu ayakkabılı kadınları görmek baya araştırmacı bir bloger olduğunuzu gösteriyor. :))

    • Zeycan TURAN20-02-2019 13:49:56

      Sizde başka kaynaklardan konuyu inceleme gayretinde bulunsaydınız Kopenhagen Sokak Modasına ait fotoğafların bunlar olduğunu görebilirdiniz. Minik topuklu ayakkabılarda rahatlığın bir göstergesi olabilir değil mi :) Keşke yorum yaparken, emek verilmiş bir konu için ufak bir teşekkürü esirgemeseydiniz... Sitemiz yeni oluşuyor, ama inanın araştırma yapmadan sadece konu paylaşmış olmak için paylaşımlar yapmıyoruz. Diğer konularımızı da incelemenizi copy-paste yapılmadığını, imla kurallarına uygun yazılar yazıldığını fark edebilirsiniz.  Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkürler :) 

YORUM YAZ